«Мені дуже подобається платформа «Знай своїх». Адже саме такого формату онлайн-каталогів ще не було. В нинішніх обставинах, коли багато малого бізнесу закрилось, платформа дає шанс маленьким крафтовим підприємства розширити свою діяльність та знайти однодумців в інших регіонах. Що головне для невеликого локального бізнесу? Звісно, клієнти. І хочеться, щоб їх було якомога більше.

Тому «Знай своїх» – це чудовий трамплін для старту чи розвитку підприємництва. Окрім питання розвитку бізнесу, платформа «Знай своїх» має й соціальну складову. Адже просуваючи крафтовий, тільки нашому регіону притаманний товар, ми популяризуємо своє місто та Прикарпаття, допомагаємо розвивати туризм. Отакий собі локальний патріотизм».

Ось такий відгук, після роботи з платформою «Знай своїх», ми отримали від Оксани Моспанюк з Радіо «Західний полюс» – інформаційного партнера нашого проєкту: http://znajsvoih.in.ua/

Медійники, якщо ви теж хочете підтримати крафтовиків з вашого регіону, приєднуйтеся до нас!

Щоб стати нашим інформаційним партнером, звертаєтеся до менеджерки проєкту «Знай своїх» Наталії Беднарської – digital@nam.com.ua.

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародний фонд “Відродження” в рамках спільної ініціативи «EU4USociety».