Платформа «Знай своїх» працює на повну потужність.

«Знай своїх» – це унікальна для українського простору платформа, яка акумулювала в одному місці місцевих виробників товарів та послуг з багатьох куточків України: http://znajsvoih.in.ua/.

НАМ створила платформу для того, щоб підтримати в кризові часи сталість медіакомпаній та локальний бізнес. Водночас, – щоб розказати місцевим мешканцям та туристам про найунікальніші товари та послуги в регіоні.

У перспективність та успіх проєкту уже повірили «Радіостудія «Сяйво», Телерадіокомпанія НТК, Телеканал ВІТА, Новий Чернігів, Радіо «Західний полюс», телевізійна компанія «Приват ТБ Дніпро», МТРК «Чернівці», Радіо Самара і телерадіокомпанія «ТРТ» Дрогобич.

Завдяки проєкту медійники зможуть отримати прибуток від реклами та залучення нових локальних підприємців, підприємці – додатковий піар своєї продукції та послуг, мешканці міста – дізнаються про те, що можна купити у своєму місті, а туристи зможуть придбати щось дійсно унікальне.

Приєднатися до нашої команди та залучити крафтових виробників можете і ви! Для цього звертаєтеся до менеджерки проєкту «Знай своїх» Наталії Беднарської – digital@nam.com.ua.

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародний фонд “Відродження” в рамках спільної ініціативи «EU4USociety».