А ви знаєте, де в нашому місті готують найсмачніший борщ, а де можна придбати якісний одяг за доступними цінами і в якому закладі відсвяткувати день народження? Знаєте своїх?
Локальний бізнес у карантинні часи як ніколи потребує нашої згуртованості. Саме тому Національна асоціація медіа спільно з регіональними медіакомпаніями планує запустити платформу «Знай своїх», аби зібрати в одному місці усіх локальних підприємців.
Що ж таке «Знай своїх»?
«Знай своїх» – це всеукраїнська платформа-каталог виробників локальних товарів та послуг, яка дасть можливість людям знати і підтримувати місцевих виробників.
Чим платформа цікава для регіональних медіакомпаній?
Каталог міста підпорядковуватиметься лише одній телекомпанії, яка у перспективі матиме прибуток від реклами локальних виробників регіону.
Чому платформа потрібна локальному бізнесу?
Наявність місцевих підприємців у каталозі «Знай своїх» забезпечить їм додаткову впізнаваність на ринку, нових потенційних клієнтів і можливість вижити у карантинний час.
Яка наша ціль?
На реалізацію платформи ми збираємо на Спільнокошті 150 тис грн. Якщо нам вдасться зібрати таку суму, то фонд «Відродження подвоїть зібрані кошти, щоб запуск платформи став можливим.

Запрошуємо вас долучитися до нашого проєкту та разом створити платформу, аналогів якої нема на українському ринку, щоб підтримати місцевих виробників та локальні медіа.
Бо своїх треба знати!