Каталог платформи «Знай своїх» щоденно поповнюється новими сторінками!

Ми продовжуємо спільно з вами акумулювати в одному місці усіх місцевих підприємців за регіонами.

Маємо уже чималу палітру локальних виробників різноманітних товарів та послуг, якими радо поділимося з вами.

Сьогодні поговоримо про унікальні товари, цікаві послуги та затишні місця.

Чай з Карпат

Крафтовий чай із самих Карпат, приправлений дрібкою магії та шуму гірських річок, – цікавий та потрібний подарунок для туристів і місцевих жителів з’явився у каталозі Івано-Франківська: https://bit.ly/3zUyuJX.

Декоративні рослини від Петровича

Унікальний розсадник в Коломиї має багато сортів: від листяних до хвойних, від плакучих, кулястих на штамбі і зовсім мініатюрних рослин, що ідеально підходять для декоративного озеленення. Команда розсадника створює зелені куточки як посеред великого міста, так і в приватних садибах: https://bit.ly/3nsxLwv.

Буковинська сироварня «Добрі Газди»

Сироварня, яка спеціалізується на виготовленні та продажу крафтових сирів. Завдяки праці мешканців навколишніх сіл, які до цього часу утримують рогату худобу, сироварні вдається виготовляти найсмачніші у регіоні сири: https://bit.ly/38PAgjF.

Банкет-хол «Вілла Фамілія»

Банкет-хол у Коломиї поєднав стиль і швидкість європейської гастрономічної культури з багатою історією та колоритом одного з найстаріших міст Галичини для того, щоб ви могли відсвяткувати найважливіші у житті події: https://bit.ly/3yVmtCE.

Булочна на Хрещатику

Любите на сніданок з’їсти свіжий, щойно з печі, круасан чи запашну булочку? Тоді вам на Хрещатик! У серці столиці готують найсмачніші булочки та наливають духмяну каву, а на згадку додому можна прихопити шоколадний кекс чи хрусткий багет: https://bit.ly/2X3rkEU.

Приєднуйтеся до нашого каталогу, аби про ваш бізнес заговорили!

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародний фонд “Відродження” в рамках спільної ініціативи «EU4USociety».