«Знай своїх» – платформа, завдяки якій більше людей можуть дізнатися про ваш бізнес без дорогої реклами та послуг маркетингового відділу.

Якщо ваш локальний бізнес ще досі не на платформі, то ми склали для вас покрокову інструкцію, як зареєструватися швидко і безболісно.

Як це працює? 

Реєструйтеся на сайті та заповнюйте особистий профіль. Створіть сторінку, додавши туди назву компанії, опис, фото та відео, контакти, посилання на соцмережі, ціни, акції.

Ви можете обрати для себе «Пакет базовий» і «Пакет преміум».

«Пакет базовий» – це сторінка вашої компанії у каталозі, доступна у пошуку, але без промоцій. Сторінка буде наповнена такою інформацією: назва, опис, адреса, контакти, кнопки соцмереж, фото (до 3 шт.).

«Пакет преміум» – сторінка компанії фіксується на головній сторінці платформи, а також у верхній частині каталогу обраного регіону та виділяється позначкою «MUST Visit». Сторінка буде наповнена такою інформацією: назва, опис, адреса, контакти, кнопки соцмереж, фото (до 10 шт.), можливістю додати відеовізитівку, чат для швидкого спілкування з користувачами, відгуки. А також можна самостійно розміщувати нативні матеріали у рубрику «Новини» (1 раз на місяць).

Розміщуйте публікації про ваші послуги на платформу. Доповніть свої публікації фото, відео та описом успішних кейсів. Самостійно керуйте публікаціями за допомогою особистого кабінету: оновлюйте фото та відео, змінюйте опис, просувайте власні послуги.

Отримуйте більше клієнтів із нами.

Наша ціль – зробити пошук ваших послуг простими для потенційних клієнтів. Приєднуйтеся до нашої команди!