Наш розсадник — «Декоративні рослини від Петровича» створює зелені затишні куточки, як посеред великого міста, так і в приватних садибах.

У нас  презентовані всі форми та сорти рослин: від листяних до хвойних, від плакучих, шаровидних, кулястих на штамбі і зовсім мініатюрних рослин, що ідеально підходять для декоративного озеленення. Особливістю наших саджанців є їх ідеальна пристосованість до кліматичних умов нашої зони та способу життя.

Серед нашої продукції представлені живці, саджанці і дорослі рослини туї, ялівця, ялинки, сосни та інших декоративних рослин, звичайних та щеплених форм.

У нашому розсаднику «Декортивні рослини від Петровича» Ви можете знайти широкий асортимент декоративних кущів та дерев власного виробництва, а саме:

  • корінені живці (черенки) хвойних і листяних рослин в мультикасеті та голий корінь
  • щеплені (привиті) хвойні і листяні рослини в контейнері та у відкритому грунті, (штамбові, шаровидні та плакучі форми)
  • формовані рослини та топіари, а саме бонсаї (нівакі), спіралі, кулі, піраміди, конуси та інші форми.

Весь товар супроводжується необхідними документами з правильно виписаними актами. На саджанці поширюється гарантія. Залежно від сорту рослин та обсягів поставки, ми передбачаємо можливість збільшення терміну гарантійного супроводу.

Для постійних і гуртових клієнтів – дуже привабливі ціни, для початківців садівників – консультаційна підтримка.

Як господарі цього розсадника, Ми запрошуємо всіх охочих  завітати до нашого зеленого куточка. Виходячи із Ваших побажань ми радо  допоможемо у виборі рослин та надамо всю потрібно інформацію по догляді та специфіці кожної із них, що б Ваш візит до розсадника став максимально інформативним та корисним. З повагою Василь Петрович із сім’єю! До зустрічі!